Vissza
Ország
Vissza
Autóim
-
Alkatrészek autójához

-
Információ
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Gyártó korlátozás: | Doowon |
| Jármű felszerelés: | Klímás/klíma nélküli járművekhez |
| Új alkatrész | |
| Állapot: | új |
Vásároljon ott, ahol az akciók vannak! Amit kínálunk:
Sürgősen meg kell javítania autóját? Szerezze be gyorsan a szükséges alkatrészeket. Részletes információkért tekintse meg szállítási feltételeinket.
Könnyedén kicserélhet egy terméket egy másikra, vagy a szokásos visszaküldési határidőn belül visszaküldheti raktárunkba, és visszakapja a pénzét. Kattintson erre a linkre, ha többet szeretne megtudni a visszaküldési és cserefeltételeinkről. Lehetősége van arra is, hogy a biztonságos rendelés opcióval 14 napról 100 napra hosszabbítsa meg a standard visszaküldési határidőt.
Kérdése van egy termékkel vagy rendeléssel kapcsolatban? Itt választ kaphat, vagy bármely, Önnek kényelmes csatornán keresztül felveheti a kapcsolatot ügyfélszolgálati munkatársainkkal.
OE-szám ellenőrzése
| Autómodellek | Hyundai Getz tb; KIA Picanto ba; Hyundai Accent 3; Hyundai Accent MC |
| Motorok | 1.5 CRDi GLS; 1.3; 1.1; 1.3 i; 1.6; 1.5 CRDi; 1.0; 1.1 CRDi; 1.6 GLS; 1.4 GL |
| Motorteljesítmény (lóerő) | 61-112 LE |
| Teljesítmény (kilowatt) | 45-82 KW |
| Gyártási év | 2002-2011 |
| Gyártói cikkszám | 700127N |
| OE alkatrészszám(ok) | 970351C000, 971282D200, 0K2A161B11, 0K30C61B15, 0K55261C08 |
Megválaszoljuk a termékkel kapcsolatos kérdését! Minden, alkatrészeinkkel kapcsolatos kérdést tisztázunk. autoalkatreszek24.hu alkatrész ügyfélszolgálat!
Ossza meg gondolatait és tapasztalatát a többi felhasználóval
AKS DASIS 700127N Előtét-ellenállás Csatlakozók száma: 4 az autójához