Vissza
Ország
Vissza
Autóim
-
Alkatrészek autójához
FIAT Scudo I Van (220) gépkocsik: műszaki adatok, verziók és felszereltségek
A Fiat Scudo I 220L autók 3 üléses furgonok, amelyeket 1996 és 2006 között gyártottak. A modell kifejlesztése a PSA Peugeot Citroën-nel való együttműködés keretében zajlott, és a két ikertestvérével - Peugeot Expert és Citroën Jumpy - együtt gyártották. A kompakt méretek, a tágas raktér, és a magas maximális terhelhetőség világszerte népszerűvé tette ezeket az autókat. A megbízható és könnyen karbantartható autók szakszerű szervizelés esetén hosszú éveken át használhatók voltak. Az autója problémamentes működése érdekében az online üzletünkből vásároljon Fiat Scudo I 220L pótalkatrészeket. Biztosíthatjuk arról, hogy a katalógusunkban található összes alkatrész csúcsminőségű.
A Fiat Scudo I 220L furgonok műszaki jellemzői
A Fiat Scudo I 220L furgonok kétféle tengelytáv hosszú kivitelben voltak elérhetők: 2824 mm és 3224 mm. Ennek megfelelően a karosszéria hosszúsága 4522, illetve 4922 mm volt. A szélesség az esetükben 1844 mm, a magasság pedig 1940 mm volt. A raktér térfogata a rövid tengelytávú furgonoknál 4m3, a hosszú tengelytávúaknál 5m3 volt.
Az autó 4 ajtós karosszériával rendelkezett. A raktérhez az oldalsó tolóajtók és a hátsó kétszárnyú lengőajtó révén lehetett hozzáférni. A gépjármű az első tengelynél féktárcsákkal, a hátsónál fékdobokkal volt felszerelve.
Fő változatok
A Fiat Scudo I 220L furgonokból a gyártási periódus alatt összességében nagyjából 10 változatot adtak ki, amelyek legtöbbje dízelüzemű volt.
A dízelüzemű 2.0 JTD 16V volt az egyik legerősebb változat. 4 hengeres 16 szelepes, közös nyomócsöves üzemanyag-befecskendezésű motorral volt felszerelve. Az erőforrás teljesítmény 190 LE-s volt, és 1750-es percenként fordulatszámon adta le a 270 Nm-es nyomatékát. A maximális terhelhetősége ennek a változatnak 974 kg volt. A turbófeltöltőnek és a közvetlen üzemanyag befecskendezésének köszönhetően az autó üzemanyag fogyasztása 100 km-en csupán 6 liter volt városon kívül használat esetén, 7 liter kombinált használatkor, illetve 8.9 liter városi használatkor.
A Scudo I 220L felszereltségi szintjei
A Scudo I 220L furgonokat az eléggé szegényes felszereltség jellemezte, de az utasterük kimondottan kényelmes volt. Az utastér a raktértől egy hálós válaszfallal volt elszeparálva. A vezetőülés állítható magasságú volt. Az autó gyárilag fel volt szerelve hidraulikus szervókormánnyal, manuálisan állítható ablakemelőkkel, és külső visszapillantó tükrökkel. Viszont az autókhoz opcionálisan elérhető volt az elektromos ablakemelő, és az elektromos visszapillantó tükrök, a blokkolásgátló fékrendszer, az autóklíma, a centrálzár, és a ködlámpák.