Vissza
Ország
Vissza
Autóim
-
Alkatrészek autójához

-
Információ
Vásároljon ott, ahol az akciók vannak! Amit kínálunk:
Sürgősen meg kell javítania autóját? Szerezze be gyorsan a szükséges alkatrészeket. Részletes információkért tekintse meg szállítási feltételeinket.
Könnyedén kicserélhet egy terméket egy másikra, vagy a szokásos visszaküldési határidőn belül visszaküldheti raktárunkba, és visszakapja a pénzét. Kattintson erre a linkre, ha többet szeretne megtudni a visszaküldési és cserefeltételeinkről. Lehetősége van arra is, hogy a biztonságos rendelés opcióval 14 napról 100 napra hosszabbítsa meg a standard visszaküldési határidőt.
Kérdése van egy termékkel vagy rendeléssel kapcsolatban? Itt választ kaphat, vagy bármely, Önnek kényelmes csatornán keresztül felveheti a kapcsolatot ügyfélszolgálati munkatársainkkal.
| Autómodellek | VW Transporter T4; Golf 3; VW T4 Van; Seat Ibiza 6k; VW T4 Platós teherautó; VW Polo 86c Coupe; Seat Cordoba 6K1; Golf 3 Kombi; VW Polo 86c; VW Vento 1h2; VW Polo 2 86C; Polo II Van (86CF) |
| Motorok | 2.5; 2.5 Syncro; 1.4; 1.6; 1.4 i; 1.6 i; 1.3 i; 1.0; 1.3; 1.3 G40; 1.3 Cat; 1.0 Cat |
| Motorteljesítmény (lóerő) | 45-115 LE |
| Teljesítmény (kilowatt) | 33-85 KW |
| Gyártási év | 1985-2003 |
| Gyártói cikkszám | 1122 |
| OE alkatrészszám(ok) | 1122, 030 905 065 A |
Megválaszoljuk a termékkel kapcsolatos kérdését! Minden, alkatrészeinkkel kapcsolatos kérdést tisztázunk. autoalkatreszek24.hu alkatrész ügyfélszolgálat!
Ossza meg gondolatait és tapasztalatát a többi felhasználóval
BOSCH 1122 Érzékelő, gyújtásimpulzus az autójához