Vissza
Ország
Vissza
Autóim
-
Alkatrészek autójához

-
Információ
| Gyújtógyertya kábel: | Ellenállás gyújtókábel |
| Vezetékek száma: | 5 |
| Szín: | fekete |
| Jármű felszerelés: | gyújtáselosztóval szerelt járművekhez |
| Állapot: | új |
Vásároljon ott, ahol az akciók vannak! Amit kínálunk:
Sürgősen meg kell javítania autóját? Szerezze be gyorsan a szükséges alkatrészeket. Részletes információkért tekintse meg szállítási feltételeinket.
Könnyedén kicserélhet egy terméket egy másikra, vagy a szokásos visszaküldési határidőn belül visszaküldheti raktárunkba, és visszakapja a pénzét. Kattintson erre a linkre, ha többet szeretne megtudni a visszaküldési és cserefeltételeinkről. Lehetősége van arra is, hogy a biztonságos rendelés opcióval 14 napról 100 napra hosszabbítsa meg a standard visszaküldési határidőt.
Kérdése van egy termékkel vagy rendeléssel kapcsolatban? Itt választ kaphat, vagy bármely, Önnek kényelmes csatornán keresztül felveheti a kapcsolatot ügyfélszolgálati munkatársainkkal.
| Autómodellek | Mitsubishi L300 Busz; L300 / Delica III Van (P0 V; P1 V; P 2V); L300 / Delica II Busz (LO3 P/G; L0 2P); Mazda 626 Hatchback; Starion (A180; A187); L300 / Delica III Platós teherautó / Alváz (P1 T ); Mitsubishi L300 Platós teherautó; Mitsubishi L030P; Lancer 2 Limousine (A17 ); Sapporo II; Sapporo I; Cordia |
| Motorok | 2.0 i; 2.4; 2.0; 2.0 4WD; 1.6; 1.8; 2.6 Turbo ECi; 1.6 GLX; 1.6 SL; GL; 1.6 GSL |
| Motorteljesítmény (lóerő) | 65-155 LE |
| Teljesítmény (kilowatt) | 48-114 KW |
| Gyártási év | 1978-2004 |
| Gyártói cikkszám | RC-EM1207 |
| OE alkatrészszám(ok) | MD030936, MD 997 378, RC-EM1207 |
Megválaszoljuk a termékkel kapcsolatos kérdését! Minden, alkatrészeinkkel kapcsolatos kérdést tisztázunk. autoalkatreszek24.hu alkatrész ügyfélszolgálat!
Ossza meg gondolatait és tapasztalatát a többi felhasználóval
NGK RC-EM1207 Gyújtókábel készlet Vezetékek száma: 5 az autójához