Vissza
Ország
Vissza
Autóim
-
Alkatrészek autójához
Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Hengerfejtömítés nélkül, szimeringgel-főtengely, Szelepszártömítéssel |
Állapot: | új |
Vásároljon ott, ahol az akciók vannak! Amit kínálunk:
Sürgősen meg kell javítania autóját? Szerezze be gyorsan a szükséges alkatrészeket. Részletes információkért tekintse meg szállítási feltételeinket.
Könnyedén kicserélhet egy terméket egy másikra, vagy a szokásos visszaküldési határidőn belül visszaküldheti raktárunkba, és visszakapja a pénzét. Kattintson erre a linkre, ha többet szeretne megtudni a visszaküldési és cserefeltételeinkről. Lehetősége van arra is, hogy a biztonságos rendelés opcióval 14 napról 100 napra hosszabbítsa meg a standard visszaküldési határidőt.
Kérdése van egy termékkel vagy rendeléssel kapcsolatban? Itt választ kaphat, vagy bármely, Önnek kényelmes csatornán keresztül felveheti a kapcsolatot ügyfélszolgálati munkatársainkkal.
Autómodellek | L200 / Triton IV Pick-up (KA; KB); L200 / Triton IV Platós teherautó / Alváz (KA; KB); PAJERO SPORT 2 (KH; KG); Pajero Sport III SUV (KS) |
Motorok | 2.5 DI-D 4WD; 2.5 DI-D; 2.5 DiD; 2.5 DI-D 4x4 |
Motorteljesítmény (lóerő) | 128-181 LE |
Teljesítmény (kilowatt) | 94-133 KW |
Gyártási év | 2005-2025 |
Gyártói cikkszám | 01-16987-01 |
OE alkatrészszám(ok) |
Megválaszoljuk a termékkel kapcsolatos kérdését! Minden, alkatrészeinkkel kapcsolatos kérdést tisztázunk. autoalkatreszek24.hu alkatrész ügyfélszolgálat!
Ossza meg gondolatait és tapasztalatát a többi felhasználóval
REINZ 01-16987-01 Teljes tömítéskészlet, motor Hengerfejtömítés nélkül, szimeringgel-főtengely, Szelepszártömítéssel az autójához