Vissza
Ország
Vissza
Autóim
-
Alkatrészek autójához
Beépítési oldal: | bal, elöl |
Hossz [mm]: | 600 |
Tömeg [kg]: | 0,48 |
Csatlakozó ház forma: | ovális |
Feszültség [V]: | 12 |
Működési mód: | elektromos |
Aljzat kivitel: | anya |
Állapot: | új |
Vásároljon ott, ahol az akciók vannak! Amit kínálunk:
Sürgősen meg kell javítania autóját? Szerezze be gyorsan a szükséges alkatrészeket. Részletes információkért tekintse meg szállítási feltételeinket.
Könnyedén kicserélhet egy terméket egy másikra, vagy a szokásos visszaküldési határidőn belül visszaküldheti raktárunkba, és visszakapja a pénzét. Kattintson erre a linkre, ha többet szeretne megtudni a visszaküldési és cserefeltételeinkről. Lehetősége van arra is, hogy a biztonságos rendelés opcióval 14 napról 100 napra hosszabbítsa meg a standard visszaküldési határidőt.
Kérdése van egy termékkel vagy rendeléssel kapcsolatban? Itt választ kaphat, vagy bármely, Önnek kényelmes csatornán keresztül felveheti a kapcsolatot ügyfélszolgálati munkatársainkkal.
Autómodellek | Blazer S10 II; Chevrolet Blazer S10 |
Motorok | 4.3 AWD; 2.5 D; 4.3; 2.2; 2.2 AWD; 4.3 V6 AWD; 4.3 4WD |
Motorteljesítmény (lóerő) | 110-193 LE |
Teljesítmény (kilowatt) | 81-142 KW |
Gyártási év | 1994-2005 |
Gyártói cikkszám | 412W1524 |
OE alkatrészszám(ok) | 15725355, ALS547 |
Megválaszoljuk a termékkel kapcsolatos kérdését! Minden, alkatrészeinkkel kapcsolatos kérdést tisztázunk. autoalkatreszek24.hu alkatrész ügyfélszolgálat!
Ossza meg gondolatait és tapasztalatát a többi felhasználóval
RIDEX 412W1524 ABS jeladó bal, elöl, 600mm, 12V, elektromos, ovális, anya Hossz: 600mm az autójához