Vissza
Ország
Vissza
Autóim
-
Alkatrészek autójához
Csapágyazás típusa: | Gumifém csapágy |
Beépítési oldal: | váltóoldali |
OE-számhoz: | 5Q0199555BK |
Állapot: | új |
Vásároljon ott, ahol az akciók vannak! Amit kínálunk:
Sürgősen meg kell javítania autóját? Szerezze be gyorsan a szükséges alkatrészeket. Részletes információkért tekintse meg szállítási feltételeinket.
Könnyedén kicserélhet egy terméket egy másikra, vagy a szokásos visszaküldési határidőn belül visszaküldheti raktárunkba, és visszakapja a pénzét. Kattintson erre a linkre, ha többet szeretne megtudni a visszaküldési és cserefeltételeinkről. Lehetősége van arra is, hogy a biztonságos rendelés opcióval 14 napról 100 napra hosszabbítsa meg a standard visszaküldési határidőt.
Kérdése van egy termékkel vagy rendeléssel kapcsolatban? Itt választ kaphat, vagy bármely, Önnek kényelmes csatornán keresztül felveheti a kapcsolatot ügyfélszolgálati munkatársainkkal.
OE-szám ellenőrzése
Autómodellek | Golf 7; Skoda Octavia 3 Kombi; Skoda Octavia 3; VW T Roc A11; Octavia IV Combi (NX5); Octavia IV Sedan (NX3); Leon Sportstourer (KL8); Leon (KL1) |
Motorok | 2.0 GTI; 2.0 R 4motion; 2.0 TSI RS; 2.0 TSI 4motion; 2.0 TSI |
Motorteljesítmény (lóerő) | 190-300 LE |
Teljesítmény (kilowatt) | 140-221 KW |
Gyártási év | 2013-2025 |
Gyártói cikkszám | 2706462 |
OE alkatrészszám(ok) | 5Q0199555AS, 5Q0199555BK |
Megválaszoljuk a termékkel kapcsolatos kérdését! Minden, alkatrészeinkkel kapcsolatos kérdést tisztázunk. autoalkatreszek24.hu alkatrész ügyfélszolgálat!
Ossza meg gondolatait és tapasztalatát a többi felhasználóval
SASIC 2706462 Tartó, motorfelfüggesztés váltóoldali, Gumifém csapágy az autójához