Vissza
Ország
Vissza
Autóim
-
Alkatrészek autójához

-
Információ
| Sebességváltó fajta: | 6 fokozatú automata |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Sebességváltó típus: | 6DCT450 DCT470 MPS6, SPS6 TC-SST |
| Ellenállás [ohm]: | 3 |
| Gyártási dátumtól: | 2008 |
| Állapot: | új |
Vásároljon ott, ahol az akciók vannak! Amit kínálunk:
Sürgősen meg kell javítania autóját? Szerezze be gyorsan a szükséges alkatrészeket. Részletes információkért tekintse meg szállítási feltételeinket.
Könnyedén kicserélhet egy terméket egy másikra, vagy a szokásos visszaküldési határidőn belül visszaküldheti raktárunkba, és visszakapja a pénzét. Kattintson erre a linkre, ha többet szeretne megtudni a visszaküldési és cserefeltételeinkről. Lehetősége van arra is, hogy a biztonságos rendelés opcióval 14 napról 100 napra hosszabbítsa meg a standard visszaküldési határidőt.
Kérdése van egy termékkel vagy rendeléssel kapcsolatban? Itt választ kaphat, vagy bármely, Önnek kényelmes csatornán keresztül felveheti a kapcsolatot ügyfélszolgálati munkatársainkkal.
OE-szám ellenőrzése
Megválaszoljuk a termékkel kapcsolatos kérdését! Minden, alkatrészeinkkel kapcsolatos kérdést tisztázunk. autoalkatreszek24.hu alkatrész ügyfélszolgálat!
Ossza meg gondolatait és tapasztalatát a többi felhasználóval
VEMO CSMS1 clutch shift mul, VEMO CSMS1 clutch shift multiplex 1, VEMO CSMS2 clutch shift mul, VEMO CSMS2 clutch shift multiplex 2, VEMO SHCMS shift cooling mu, VEMO SHCMS shift cooling multiplex, VEMO SHSS1 shift select 1&3, VEMO SHSS2 shift select 2&4, VEMO 1085432, VEMO VEV25-77-0154 - 7M5R-7, VEMO VEV25-77-0154 - 7M5R-7G484-DA Kapcsolószelep, automatikus váltó az autójához