VEMO V40-76-0033 Lambdaszonda Original VEMO Quality, menet előre zsírozva
Cikkszám: V40-76-0033
Gyártó: VEMO
Cikkszám ezt használja: VEMO 1001879
Részletek
kiegészítő info:
Original VEMO Quality
Lambdaszonda:
menet előre zsírozva
Teljes hossz [mm]:
448
vezeték szigetelés kivitele:
szilikonbevonatú szálfonott szigeteléssel
Csomagolási magasság [cm]:
9,2
Állapot:
új
Vonzó árak
Vásároljon ott, ahol az akciók vannak! Amit kínálunk:
autóipari termékek széles választéka vonzó áron
különleges ajánlatok
ingyenes szállítás bizonyos összeg feletti rendelés esetén
Gyors szállítás
Sürgősen meg kell javítania autóját? Szerezze be gyorsan a szükséges alkatrészeket. Részletes információkért tekintse meg szállítási feltételeinket.
Könnyű visszaküldés vagy csere
Könnyedén kicserélhet egy terméket egy másikra, vagy a szokásos visszaküldési határidőn belül visszaküldheti raktárunkba, és visszakapja a pénzét. Kattintson erre a linkre, ha többet szeretne megtudni a visszaküldési és cserefeltételeinkről. Lehetősége van arra is, hogy a biztonságos rendelés opcióval 14 napról 100 napra hosszabbítsa meg a standard visszaküldési határidőt.
Professzionális segítségnyújtás
Kérdése van egy termékkel vagy rendeléssel kapcsolatban? Itt választ kaphat, vagy bármely, Önnek kényelmes csatornán keresztül felveheti a kapcsolatot ügyfélszolgálati munkatársainkkal.
Lambdaszonda VEMO V40-76-0033 kompatibilis(ek) az alábbi népszerű autókkal
Autómodellek
Opel Corsa D; Opel Zafira B; Opel Corsa C; Opel Insignia A; Opel Astra H; Opel Meriva A; Opel Astra J P10; Opel Astra J; Opel Astra G; Mokka / Mokka X (J13); Opel Corsa E x15; Opel Zafira A; Opel Astra H Kombi; Zafira C Tourer (P12); Opel Meriva B; Captiva (C100; C140); Opel Astra H GTC; Porsche Cayenne 955; Opel Insignia A g09; Saab 9-3 Sedan