Cikkszám ezt használja: BREMBO 24290, BREMBO 24289, BREMBO D1309 8424
Részletek
Termékcsoport:
Xtra
Kopásjelző érintkező:
kopásra figyelmeztető kijelzőhöz előkészítve
Magasság 1 [mm]:
39
Magasság 2 [mm]:
49
Szélesség [mm]:
95
Vastagság [mm]:
17
WVA-szám:
24289, 24290
Kiegészítő cikk / kiegészítő info 2:
csikorgásgátló lemezzel
Kiegészítő cikk/kiegészítő info:
Tartozékok nélkül
Fékrendszer:
TRW
Állapot:
új
Több +
Vonzó árak
Vásároljon ott, ahol az akciók vannak! Amit kínálunk:
autóipari termékek széles választéka vonzó áron
különleges ajánlatok
ingyenes szállítás bizonyos összeg feletti rendelés esetén
Gyors szállítás
Sürgősen meg kell javítania autóját? Szerezze be gyorsan a szükséges alkatrészeket. Részletes információkért tekintse meg szállítási feltételeinket.
Könnyű visszaküldés vagy csere
Könnyedén kicserélhet egy terméket egy másikra, vagy a szokásos visszaküldési határidőn belül visszaküldheti raktárunkba, és visszakapja a pénzét. Kattintson erre a linkre, ha többet szeretne megtudni a visszaküldési és cserefeltételeinkről. Lehetősége van arra is, hogy a biztonságos rendelés opcióval 14 napról 100 napra hosszabbítsa meg a standard visszaküldési határidőt.
Professzionális segítségnyújtás
Kérdése van egy termékkel vagy rendeléssel kapcsolatban? Itt választ kaphat, vagy bármely, Önnek kényelmes csatornán keresztül felveheti a kapcsolatot ügyfélszolgálati munkatársainkkal.
Fékbetét készlet, tárcsafék BREMBO P 06 052X kompatibilis(ek) az alábbi népszerű autókkal
Autómodellek
Mini r56; Mini r55; Mini r57; Mini Coupe R58; Mini Roadster R59
Motorok
One LPG; Cooper S John Cooper Works; John Cooper Works GP; Cooper D; One D; Cooper S; Cooper; One; John Cooper Works; Cooper SD; 1.6 Cooper; Cooper S JCW
Kérdése, megjegyzése van a termékkel Fékbetét készlet, tárcsafék P 06 052X?
Megválaszoljuk a termékkel kapcsolatos kérdését! Minden, alkatrészeinkkel kapcsolatos kérdést tisztázunk. autoalkatreszek24.hu alkatrész ügyfélszolgálat!
Kapcsolati űrlap
BREMBO P06052X: Termékértékelés és vélemények
Ossza meg gondolatait és tapasztalatát a többi felhasználóval