Vissza
Ország
Vissza
Autóim
-
Alkatrészek autójához

-
Információ
| Új alkatrész | |
| Hűtés fajta: | olajhűtéssel |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Feltöltés módja: | Változó turbinageometriájú turbófeltöltő |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Állapot: | új |
Vásároljon ott, ahol az akciók vannak! Amit kínálunk:
Sürgősen meg kell javítania autóját? Szerezze be gyorsan a szükséges alkatrészeket. Részletes információkért tekintse meg szállítási feltételeinket.
Könnyedén kicserélhet egy terméket egy másikra, vagy a szokásos visszaküldési határidőn belül visszaküldheti raktárunkba, és visszakapja a pénzét. Kattintson erre a linkre, ha többet szeretne megtudni a visszaküldési és cserefeltételeinkről. Lehetősége van arra is, hogy a biztonságos rendelés opcióval 14 napról 100 napra hosszabbítsa meg a standard visszaküldési határidőt.
Kérdése van egy termékkel vagy rendeléssel kapcsolatban? Itt választ kaphat, vagy bármely, Önnek kényelmes csatornán keresztül felveheti a kapcsolatot ügyfélszolgálati munkatársainkkal.
OE-szám ellenőrzése
| Autómodellek | Peugeot 308 I; C5 III Kombi (RW); Citroen Jumpy Van; Peugeot e 807; C8 II; Peugeot 607 Sedan; Fiat Scudo 270; Fiat Scudo Van; Peugeot Expert Tepee; Jumpy II MPV (VF7); Peugeot 407 Coupe; Fiat Ulysse 179; Lancia Phedra 179; Scudo II Platós teherautó / Alváz (270; 272) |
| Motorok | 2.0 HDi; 2.0 HDI; 2.0 D Multijet |
| Motorteljesítmény (lóerő) | 136 LE |
| Teljesítmény (kilowatt) | 100 KW |
| Gyártási év | 2005-2026 |
| Gyártói cikkszám | EVTC0473 |
| OE alkatrészszám(ok) | 0375L7, 0375T2, 9656204580, 9681896180, 9682778880 |
Megválaszoljuk a termékkel kapcsolatos kérdését! Minden, alkatrészeinkkel kapcsolatos kérdést tisztázunk. autoalkatreszek24.hu alkatrész ügyfélszolgálat!
Ossza meg gondolatait és tapasztalatát a többi felhasználóval
EVORON EVTC0473 Turbó Változó turbinageometriájú turbófeltöltő, olajhűtéssel, elektromos-pneumatikus elektromos-pneumatikus az autójához