Cikkszám ezt használja: HERTH+BUSS JAKOPARTS J2000933
Részletek
Fogszám:
20
súrlódó betét külső átmérő [mm]:
220
Alkatrészek száma [rész.]:
2
Állapot:
új
A készlet a következő tételeket tartalmazza:
1 x Kuplungnyomólap
(Cikkszám: J2100921)
1 x kuplungtárcsa
(Cikkszám: J2200919)
Vonzó árak
Vásároljon ott, ahol az akciók vannak! Amit kínálunk:
autóipari termékek széles választéka vonzó áron
különleges ajánlatok
ingyenes szállítás bizonyos összeg feletti rendelés esetén
Gyors szállítás
Sürgősen meg kell javítania autóját? Szerezze be gyorsan a szükséges alkatrészeket. Részletes információkért tekintse meg szállítási feltételeinket.
Könnyű visszaküldés vagy csere
Könnyedén kicserélhet egy terméket egy másikra, vagy a szokásos visszaküldési határidőn belül visszaküldheti raktárunkba, és visszakapja a pénzét. Kattintson erre a linkre, ha többet szeretne megtudni a visszaküldési és cserefeltételeinkről. Lehetősége van arra is, hogy a biztonságos rendelés opcióval 14 napról 100 napra hosszabbítsa meg a standard visszaküldési határidőt.
Professzionális segítségnyújtás
Kérdése van egy termékkel vagy rendeléssel kapcsolatban? Itt választ kaphat, vagy bármely, Önnek kényelmes csatornán keresztül felveheti a kapcsolatot ügyfélszolgálati munkatársainkkal.
Kuplung, szett HERTH+BUSS JAKOPARTS J2000933 kompatibilis(ek) az alábbi népszerű autókkal
Autómodellek
Opel Corsa D; Opel Meriva A; Opel Astra J P10; Opel Astra J; Opel Corsa E x15; Opel Meriva B; Opel Combo C; Corsa D; Opel Combo C Tour; Chevrolet Aveo T300; Astra J P10; Opel Astra J Sedan; Corsa E X15; Chevrolet Aveo Sedan; Meriva Mk2 (B) (S10); Astra Mk6 (J) Kombi (P10); COMBO Mk2 (C) (F25); Astra J Van / Kombi (P10); Meriva Mk1 (A) (X03); Astra J Van / Hatchback (P10)
Kérdése, megjegyzése van a termékkel Kuplung, szett J2000933?
Megválaszoljuk a termékkel kapcsolatos kérdését! Minden, alkatrészeinkkel kapcsolatos kérdést tisztázunk. autoalkatreszek24.hu alkatrész ügyfélszolgálat!
Kapcsolati űrlap
HERTH+BUSS JAKOPARTS J2000933: Termékértékelés és vélemények
Ossza meg gondolatait és tapasztalatát a többi felhasználóval