LUCAS ELECTRICAL ACP754 Klímakompresszor RENAULT LAGUNA, VEL SATIS PAG 150
Cikkszám: ACP754
Gyártó: LUCAS ELECTRICAL
Cikkszám ezt használja: LUCAS ELECTRICAL ACP754
Részletek
Kompresszor olaj:
PAG 150
Gyártó korlátozás:
HARRISON/DELPHI V5
Olajfeltöltési mennyiség [ml]:
265
Szíjtárcsa-Ø [mm]:
120
Bordák száma:
6
Szívóátmérő [mm]:
21,4
Kipufogóátmérő [mm]:
15,6
rögzítő furatok száma:
3
Nettó súly [kg]:
6
Állapot:
Újrafeldolgozott
Beleértve a Csereáru 39868,00 HUF vállalást (27% ÁFÁ-val) Az előlegét visszatérítjük
FONTOS Légkompresszor cseréje során a Szárító-t ki kell cserélni, és a rendszert ki kell üríteni! Ellenkező esetben a garancia érvényét veszíti!
Vonzó árak
Vásároljon ott, ahol az akciók vannak! Amit kínálunk:
autóipari termékek széles választéka vonzó áron
különleges ajánlatok
ingyenes szállítás bizonyos összeg feletti rendelés esetén
Gyors szállítás
Sürgősen meg kell javítania autóját? Szerezze be gyorsan a szükséges alkatrészeket. Részletes információkért tekintse meg szállítási feltételeinket.
Könnyű visszaküldés vagy csere
Könnyedén kicserélhet egy terméket egy másikra, vagy a szokásos visszaküldési határidőn belül visszaküldheti raktárunkba, és visszakapja a pénzét. Kattintson erre a linkre, ha többet szeretne megtudni a visszaküldési és cserefeltételeinkről. Lehetősége van arra is, hogy a biztonságos rendelés opcióval 14 napról 100 napra hosszabbítsa meg a standard visszaküldési határidőt.
Professzionális segítségnyújtás
Kérdése van egy termékkel vagy rendeléssel kapcsolatban? Itt választ kaphat, vagy bármely, Önnek kényelmes csatornán keresztül felveheti a kapcsolatot ügyfélszolgálati munkatársainkkal.
Kérdése, megjegyzése van a termékkel Klímakompresszor ACP754?
Megválaszoljuk a termékkel kapcsolatos kérdését! Minden, alkatrészeinkkel kapcsolatos kérdést tisztázunk. autoalkatreszek24.hu alkatrész ügyfélszolgálat!
Kapcsolati űrlap
LUCAS ELECTRICAL ACP754: Termékértékelés és vélemények
Ossza meg gondolatait és tapasztalatát a többi felhasználóval