Vissza
Ország
Vissza
Autóim
-
Alkatrészek autójához
Beépítési oldal: | Hátsó tengely bal, Első tengely bal, Hátsó tengely jobb, Első tengely jobb |
Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Gördülőcsapágyra nincs szükség |
Állapot: | új |
Vásároljon ott, ahol az akciók vannak! Amit kínálunk:
Sürgősen meg kell javítania autóját? Szerezze be gyorsan a szükséges alkatrészeket. Részletes információkért tekintse meg szállítási feltételeinket.
Könnyedén kicserélhet egy terméket egy másikra, vagy a szokásos visszaküldési határidőn belül visszaküldheti raktárunkba, és visszakapja a pénzét. Kattintson erre a linkre, ha többet szeretne megtudni a visszaküldési és cserefeltételeinkről. Lehetősége van arra is, hogy a biztonságos rendelés opcióval 14 napról 100 napra hosszabbítsa meg a standard visszaküldési határidőt.
Kérdése van egy termékkel vagy rendeléssel kapcsolatban? Itt választ kaphat, vagy bármely, Önnek kényelmes csatornán keresztül felveheti a kapcsolatot ügyfélszolgálati munkatársainkkal.
Autómodellek | Toyota Prius 3; Corolla X Sedan (E150); Porsche Boxster 987; Porsche Cayman 987; CT (ZWA10 ); Corolla E150; Boxter Spyder (987) |
Motorok | 1.8 Hybrid; 1.6 VVTi; 1.6; 1.33; 1.6 Dual VVTi; 1.4 VVT-i; 2.9; S 3.4; R 3.4; 200h; 1.5; 3.4 |
Motorteljesítmény (lóerő) | 97-330 LE |
Teljesítmény (kilowatt) | 71-243 KW |
Gyártási év | 2006-2025 |
Gyártói cikkszám | 803 432 |
OE alkatrészszám(ok) | 48609-12570, 48609-12500 |
Megválaszoljuk a termékkel kapcsolatos kérdését! Minden, alkatrészeinkkel kapcsolatos kérdést tisztázunk. autoalkatreszek24.hu alkatrész ügyfélszolgálat!
Ossza meg gondolatait és tapasztalatát a többi felhasználóval
SACHS 803 432 Támcsapágy, gólyaláb Hátsó tengely bal, Első tengely bal, Hátsó tengely jobb, Első tengely jobb, Gördülőcsapágyra nincs szükség az autójához