Vissza
Ország
Vissza
Autóim
-
Alkatrészek autójához
Kiegészítő cikk / kiegészítő info 2: | beszereléshez szükséges alkatrészekkel |
Hossz [mm]: | 1430 |
Tömeg [kg]: | 5,260 |
Betűjelzés: | 95 |
Állapot: | új |
Vásároljon ott, ahol az akciók vannak! Amit kínálunk:
Sürgősen meg kell javítania autóját? Szerezze be gyorsan a szükséges alkatrészeket. Részletes információkért tekintse meg szállítási feltételeinket.
Könnyedén kicserélhet egy terméket egy másikra, vagy a szokásos visszaküldési határidőn belül visszaküldheti raktárunkba, és visszakapja a pénzét. Kattintson erre a linkre, ha többet szeretne megtudni a visszaküldési és cserefeltételeinkről. Lehetősége van arra is, hogy a biztonságos rendelés opcióval 14 napról 100 napra hosszabbítsa meg a standard visszaküldési határidőt.
Kérdése van egy termékkel vagy rendeléssel kapcsolatban? Itt választ kaphat, vagy bármely, Önnek kényelmes csatornán keresztül felveheti a kapcsolatot ügyfélszolgálati munkatársainkkal.
OE-szám ellenőrzése
Autómodellek | Mercedes W211; Mercedes S211 |
Motorok | E 200 Kompressor; E 200 T Kompressor |
Motorteljesítmény (lóerő) | 163-184 LE |
Teljesítmény (kilowatt) | 120-135 KW |
Gyártási év | 2002-2009 |
Gyártói cikkszám | 28742 |
OE alkatrészszám(ok) | 2114902719, 2114903919 |
Megválaszoljuk a termékkel kapcsolatos kérdését! Minden, alkatrészeinkkel kapcsolatos kérdést tisztázunk. autoalkatreszek24.hu alkatrész ügyfélszolgálat!
Ossza meg gondolatait és tapasztalatát a többi felhasználóval
WALKER 28742 Katalizátor 95, beszereléshez szükséges alkatrészekkel, Hossz: 1430 mm az autójához