OPTIMAL G3-1125 Támasztó- / vezetőcsukló MERCEDES-BENZ V-osztály, VITO, EQV Első tengely bal, Első tengely jobb, alul, Tartozékok nélkül, M16 x 1,50 RHT Mmm, keresztlengőkarhoz
Cikkszám: G3-1125
Gyártó: OPTIMAL
Cikkszám ezt használja: OPTIMAL G3-1125
Részletek
Beépítési oldal:
Első tengely bal, Első tengely jobb, alul
Kiegészítő cikk/kiegészítő info:
Tartozékok nélkül
Szükséges darabszám:
2
Külső menet [mm]:
M16 x 1,50 RHT M
Kormány típus:
keresztlengőkarhoz
rögzítő furatok száma:
3
Rögzítőpontok átmérője [mm]:
12,5
1. kónuszméret [mm]:
16
2. kónuszméret [mm]:
23,8
Állapot:
új
Vonzó árak
Vásároljon ott, ahol az akciók vannak! Amit kínálunk:
autóipari termékek széles választéka vonzó áron
különleges ajánlatok
ingyenes szállítás bizonyos összeg feletti rendelés esetén
Gyors szállítás
Sürgősen meg kell javítania autóját? Szerezze be gyorsan a szükséges alkatrészeket. Részletes információkért tekintse meg szállítási feltételeinket.
Könnyű visszaküldés vagy csere
Könnyedén kicserélhet egy terméket egy másikra, vagy a szokásos visszaküldési határidőn belül visszaküldheti raktárunkba, és visszakapja a pénzét. Kattintson erre a linkre, ha többet szeretne megtudni a visszaküldési és cserefeltételeinkről. Lehetősége van arra is, hogy a biztonságos rendelés opcióval 14 napról 100 napra hosszabbítsa meg a standard visszaküldési határidőt.
Professzionális segítségnyújtás
Kérdése van egy termékkel vagy rendeléssel kapcsolatban? Itt választ kaphat, vagy bármely, Önnek kényelmes csatornán keresztül felveheti a kapcsolatot ügyfélszolgálati munkatársainkkal.
Kérdése, megjegyzése van a termékkel Támasztó- / vezetőcsukló G3-1125?
Megválaszoljuk a termékkel kapcsolatos kérdését! Minden, alkatrészeinkkel kapcsolatos kérdést tisztázunk. autoalkatreszek24.hu alkatrész ügyfélszolgálat!
Kapcsolati űrlap
OPTIMAL G31125: Termékértékelés és vélemények
Ossza meg gondolatait és tapasztalatát a többi felhasználóval
OPTIMAL G3-1125 Támasztó- / vezetőcsukló Első tengely bal, Első tengely jobb, alul, Tartozékok nélkül, M16 x 1,50 RHT Mmm, keresztlengőkarhoz az autójához